| byank_9178 a întrebat:

Ce vreti sa devenitzi sau ce joburi practicati?

Răspuns Câştigător
| Ioanna2012 a răspuns:

As vrea sa fiu politista laughing

si poate pe parcurs o sa pot sa imi creez propria mea colectie de haine love strucklove struck :X

da da...stiu stiu laughing vise rolling on the floor

7 răspunsuri:
| sy46 a răspuns:

Cel mai mult mi-as dori sa devin medic legist sau sa lucrez in criminalistica.
Am eliminat varianta medicului legist...Mai mult de 10 ani de scoala, mult timp pana te faci cunoscut, si multi ani pana sa castigi si bine.Pana sa ajung acolo, am nevoie sa imi platesc studiile si nevoile de trai; fiind o fire foarte independenta, nu as accepta sa stau pe capul parintilor.
As vrea parca totusi sa fiu contabila.Munca comoda, bani destui.

| robyroby a răspuns:

Pai eu sunt inca la scoala, intr-a 7-a. Dupa aceea vreau sa fac un liceu cu profil chimie - biologie, iar apoi facultatea de medicina.

| dean a răspuns:

Actor in devenire, dar sa imi fac cariera in asa ceva, trebuie sa o fac in alta tara, kiSS!

| insomnia a răspuns:

Medic xD

| Alisa a răspuns:

Vreau sa devin childcare(persoana care se ocupa cu copiii), ador copiii, numai cand ii vad zambin mi se inveseleste ziua. De mic copil mi-am dorit sa fac acest lucru, si din septembrie, anul acesta incep cursurile, iar visul mi se va indeplinii in sfarsit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recetionist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa devin jurnaliasta, angajata la afentia de voiaj, inspector opece, economista, casiera, prrrezentatoare tv, prezentatoare de vreme, meditatoare matematica, medic olftamolog, bucatareasa, educatoare