| idkbroimtrying a întrebat:

Help! Am terminat liceul si am luat bacul si acum m-am inscris la Facultatea de Inginerie Aerospatiala si toata lumea imi spune acum ca nu se gasesc locuri de munca in domeniu si ca femeile sunt platite mult mai putin decat barbatii(aparent ca si in multe alte domenii)si acum sunt in dubii daca este alegerea buna. Cineva informat cu un sfat please?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La inceput vei fi platit mai putin dar treptat si daca sefii vad ca tu progresezi si depui eforturi sa mearga bine afacerea i ti vor majora salariul, esti fata ce varsta ai?