| gigabit a întrebat:

Salut
Tocmai am luat bacul si as vrea sa ma decid unde sa dau
Ce parere aveti de facultatea de inginerie si management de la politehnica(e greu? e de viitor? ce iesi de acolo? se merita?)
Dar de facultatea de IT in domeniul calculatoare(tot aceleasi intrebari)
Dar de facultatea de marketing(e ok acolo? sunt sanse sa gasesc locuri de munca cu un salariu macar cat de cat?)

4 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Îți recomand facultatea de marketing pentru că este bănoasă și într-un fel mai ușoară, comparativ cu celălalte.

| kzd a răspuns:

Politehica=OK, Informatica este viitorul.

Răspuns utilizator avertizat