| Alex154 a întrebat:

Salut.In ce loc m-as putea angaja daca am terminat liceul dar nu am luat bacul? Fara glume gen MC sau KFG. Locuri de munca care sunt doar pe baza liceului. Multumesc

5 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Ospatar, livrari pizza, poate call center. Nu-mi vine altceva in minte, acum.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Exact de ceea ce te temi Mc donald s si kfc nu kfg, de ce fugi de elke, sunt locuri de munca cu mincare la discretie, hamburgheri aripioare picante, ce vrei sa te faci gunoier? daca ti place acolo ai mirosuri fine laughing

| Cosmin86 a răspuns:

Decat sa castigi 2 lei, nu mai bine stai 1 an si inveti serios, sa iei bacul cu nota peste 8 ( poate chiar peste 9), faci si tu o facultate ca lumea, si apoi castigi si tu BINE?

| Pandhoraa a răspuns:

Pana iti gasesti un job stabil de ce nu incerci sa lucrezi ca opearator interviu asistat de calculator de acasa?
https://www.mercury.ro/......ator-cati/
e un job cu contract de munca, stabilesti de la inceput cate ore poti lucra zilnic, poti castiga bani buni
daca esti din Bucuresti poti merge la un interviu la sediul firmei lor, au un call center foarte fain
eu zic ca e ceva mai mult decat nimic :)

Răspuns utilizator avertizat