| SweetLady a întrebat:

HELP! Care sunteti la profilul stiintele naturi, va rog, imi spuneti orarul :*? FUNDA

3 răspunsuri:
| taviyamato a răspuns:

Eu sunt la facultate la profilul stiintele naturii la geografie si turism, e cea mai inutila alegere, du-te la limbi sau la mate info daca nu las-o balta big grin

| Anca95 a răspuns:

Http://ler.licee.edu.ro/wpimages/orar%2029%20oct%202011/index.html acesta este orarul liceului la care invat eu. Uita-te la orar la stiinte ale naturii la clasele:9 C si D, 10C, 11C si D si 12 C si D.

| asbif a răspuns:

In principal trebuie sa stii : Mate, Bio, Chimie, Fizica, Romana - materi de teza si/sau bac
Istorie, Geografie, Logica(cls 9), Psihologie ( Cls 10 ), Economie (cls 11), Filozofie (cls 12), Desen/Muzica(1 ora la 2 saptamani si din cls 11 nu mai faci ), Info (din cls 11 nu mai faci ), TIC, Sport, Religie, Antreprenoriala ( doar cls 10 ) - 1 ora pe saptamana
Franceza/Germana, Engleza, - Limbi straine
Trebuie sa stii mate, bio, fizica si chimie.