| Allexutsa_8314 a întrebat:

Hey!:* Ce parere aveti despre un viitor in psihologie?

Răspuns Câştigător
| Biank_8453 a răspuns:

Oamenii nu prea merg la psiholog in zilele noastre, dar poti avea sanse sa lucri intr-o scoala ca psiholog sau sa iti deschizi cabinet, dar dupa cum ti-am zis cred ca clientii nu prea o sa fie. parerea mea

da like te rog aici http://www.cesarom.ro/concurs/1ij
in loc de funda :D
mersi anticipat

4 răspunsuri:
| IuliaAle a răspuns:

Ei bine, psihologia este o meserie superba, dar nu pentru Romania si romani-aici, daca spui cuiva ca mergi la psiholog, te crede nebun.laughing Nu prea sunt clienti, banutii destul de putini... desi, daca chiar iti place, nu te da batuta, mai bine fa ceva ce iti place decat ceva pentru bani sau pentru ca te obliga parintii.

| FeelTheRainbow a răspuns:

Si eu ma gandeam la un viitor in psihologiewinking
Sincer, se merita.

| AdeeLinee a răspuns:

In strainatate poti profesa, dar in tara noastra mai greu.

| V1ShUh a răspuns:

Un viitor in psihologie e bun. Dar sa iti gasesti mai intai un job bun si apoi sa iti faci un viitor in psihologie.Nu spun ca e ceva rau. Dar sa fi mai intai sigura ca ai tot ce iti trebuie. E o meserie chiar calumea sa spun asa. Sper ca te-am ajutat.big grin funda?