| RoxyOnTPU a întrebat:

Hey... m-am gandit la alt nume de scena(pentru actrita si scriitoare) : Shadow(e in engleza si insreamna intuneric, umbra, singuratate, fantoma etc) sau LightningShadow...depinde cum ziceti voi ca suna mai fain. Da ma rog ii fain ca nume de scena? Ca sa nu fie confuzii, sa stiti ca sunt fata.PS.vreau raspunsuri serioase nu comentarii ieftine

7 răspunsuri:
| elNino212 a răspuns:

Shadow sau LightningShadow după părerea mea nu sunt chiar nişte nume de scenă extraordinare pentru o actriţă. Bănuiesc că tu asta cauţi ceva ieşit din comun, lasă-mă să îţi spun că acestea nu sunt. După părerea mea poţi să mai cauţi, am o prietenă care e în domeniul muzicii şi îşi spune Foxi. Mult mai okay! Succes!

| RoxyOnTPU explică (pentru elNino212):

Chestia e ca eu caut ceva unic.Si cred ca sa folosesc Shadow este un nume unic.NU vreau iesit din comun.NU imi place sa ma iau dupa altii si vreau sa fiu unica.Si pun atatea intrebari pe TPU pentru ca scriu o carte si chiar dace nu reusesc sa fac vreo editura s-o publice o sa o pun eu pe un site.

Răspuns utilizator avertizat
| thelastofus2 a răspuns:

Parca Orange Lightning suna mai bine laughing))

| RoxyOnTPU explică (pentru thelastofus2):

Mda...am zis fara comentarii ieftine

| thelastofus2 a răspuns (pentru RoxyOnTPU):

Atunci scuza-ma k te-am deranjat si succes in cautarea ta

| Ioana_Muresan_1997 a răspuns:

Shadow nu e prea pentru fete, dar nici de scriitoare sau actriță nu e. Mai multă inspirație pe data viitoare!