| anonim_4396 a întrebat:

Hey... m-am mai gandit la at nume de scena(pentru acrita si scriitoare):Rok C. se citeste [Rok Si] ceva de genu...cum suna?

11 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Stilizeaza-l corect: Rock-C. Btw: ti-am spus ca deja devine enervant pentru toata lumea... Sper ca asta va fi varianta finala si ca de acum incolo te vei concentra chiar spre a SCRIE ceva. De jucat in productii inca nu poate sa fie vorba...

| Kaℓi a răspuns:

Vaaai, suna demential! dar de ce l-ai pus pe TPU? daca ti-l fura o alta Roxana care vrea sa acceada spre glorie si o impiedica lipsa unui nume sugestiv?

| RoxyOnTPU a răspuns (pentru Kaℓi):

Acum serios...cum suna?

| Kaℓi a răspuns (pentru RoxyOnTPU):

Serios? esti sigura?
Ok, suna cam asa... ori ai o fixatie ciudata cu alegerea numelui de scena (m-am uitat prin intrebarile tale) ori faci misto si te-ai blocat pe chestia asta. It's not funny anymore!

| Kaℓi a răspuns:

Doamne...

| iRaul a răspuns:

Prima data scrie o carte, sau joaca intr-un film sau macar o piesa de teatru la scoala, si dupa aia abia sa te gandesti la nume, oricum, de jucat in filme, poti sa iti iei gandu, ca in Romania nu te va gasi nimeni si nu esti vreun talent, ca daca erai se vedea de mica, dar se pare ca esti pe TPU si pui intrebari tampite in loc sa citesti macar o carte, titand cont faptul ca te va ajuta in caz ca vrei sa scrii o carte in a te exprima, si la fel in cazul unei pise de teatru, tot la exprimare.

| RoxyOnTPU a răspuns (pentru iRaul):

Am jucat in multe piese de teatru sa stii, si n-ai cum sa zici daca am talent sau nu pentru ca nici nu m-ai vazut jucand.Si cine a zis ca vreau sa joc in filme romanesti? poate doar la inceput intr-un film-doua...

| iRaul a răspuns (pentru RoxyOnTPU):

Eu nu am zis ca vrei sa joci in filme romanesti, dar nu te va lua nimeni din Romania sa te duca la Hollywood.
Si e clar ca nu ai talent, ca daca aveai, nu jucai in piesele scolii.
Si daca te duci tu singura la Hollywood, probabil ajungi prostituata, dar nu te vei duce ca sti si tu ca nu ai treaba cu actoria.

| RoxyOnTPU a răspuns (pentru iRaul):

Ma...tu n-ai de unde sa stii! M-ai vazut jucand sau ce? Ai ignore fraiere!

| iRaul a răspuns (pentru RoxyOnTPU):

Ma doare'n cot de ignoruri primite de la fraieri.

| Oprea_Denisa_Costina_1994 a răspuns:

Roky este mai potrivit