| anonim_4396 a întrebat:

eu voi urma un liceu fara frecventa, si sunt curioasa cei de la fara frecventa pot da bacul? Eu dupa ce dau bacul vreau sa dau la academia de politie... Oare e posibil? Cel mai bun raspuns are funda, Fara jigniri va rog frumoshappy! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Buna! Sigur ca pot da bacul ca si cei de la zi.Mult succes!

| skate19 a răspuns:

Evident..si eu vreau sa dau la liceul militar si merge dupa academia de politie dar mai bine mergi tot pe academia militara big grin

| Ramonelle a răspuns:

Anul asta au fost 3 locuri pe tara pentru fete la academie si avand in vedere ca vei urma un liceu fara frecventa cred ca trebuie sa te gandesti mai bine :d

| Ellaelena09 a răspuns (pentru Ramonelle):

Cum adica 3 locuri pe tara?laughing Sunt mai multe academii am inteles in Romania nu e numai una singura laughing

| Ramonelle a răspuns (pentru Ellaelena09):

E 1 si buna : si au fost 3 locuri pe tara laughing))))