| Smiiilee a întrebat:

imi doresc foarte mult sa ajung vedeta mai exact cantareata, dar nu stiu cum sa ma descopere cineva, cum sa ma lansez, sau sa apar in reclame. FUNDAA! BTW NU faceti mistowinking

7 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Ce varsta ai? Ce istorie de canto ai in spate? Ai talent? In functie de raspunsurile pe care mi le dai putem colabora sau nu.

| Smiiilee explică (pentru TheAce):

Am 14 ani, nu am facut canto si am talent

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai investeti bani, da multi nu 2-3 lei ci vreo cateva zeci de mii de euro sa te promovezi si poate poate care te va remarca

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Inscrie-te in competitii, pentru a putea fi remarcata de cineva in masura sa te selectioneze.

| BloodPrison a răspuns:

Buna!

Mi se parea aiurea sa vrei sa fi asa ceva, in atentia publicului. Eu prefer sa fiu mai singuratica si neobservata, doar cu prietenii. Daca vrei sa te descopere cineva ar trebui sa cauti mai multe castinguri. Sa incerci sa mergi la emisiuni gen : Vocea Romaniei, M-a facut mama vedeta, sau cum era emisiunea aceea. Daca stai pe loc normal ca nu te va descoperi nimeni. Fi increzatoare si nu te da batuta!

| SwettieNicki a răspuns:

Heyy...si eu am aceeasi dorinta ca tine:* Intr-adevar ai nevoie de ceva bani pentru a cumpara un cantec si de al lansa dar prima data trebuie sa incepi sa faci canto *macar 1 an*(altfel nu te baga nimeni in seamalaughing si participa la concursuri de muzica chiar daca nu sunt televizate sau foarte importantebig grin Sper ca macar te-am motivat putiin :*

| impossiblless a răspuns:

Pai e foarte simplu te filmezi si te pui pe youtube :d si in 10 zile ai 1 milion de vizualizari