| MikeyMinnieMouse a întrebat:

Hey TPU!
Mie imi place mult desenul. Il iubesc. Toti imi zic ca am talent si ca ar trebui sa desenez in continuare. Vreau sa ma duc la liceu de arta sunt in a 8 a.Fac de toate: Portrete,natura statica, peisaje si in special Design Vestimentar.Imi place foarte mult designul vestimentar :X
Dar sunt si altii care ma descurajeaza spunandu-mi ca nu am ce face cu desenul in viata si sunt pusa pe ganduri...
Voi ce spuneti?

3 răspunsuri:
| Coco_Mikutza_1988 a răspuns:

Verisoara mea este la facultate ei i-a placut mult desenul si inca ii mai place deseneaza tot felul de desene la fel cum spui tu cand era la scoala colegii ei i-au spus s-a se duca la o scoala de arta s-a dus ceilalti colegi de acolo i-au spus ca nu se pricepe la desen etc. ea a continuat in ciuda colegi profesorii o laudau nu te lasa

| MikeyMinnieMouse explică (pentru Coco_Mikutza_1988):

Oricum nu ma las de desen ma refeream ce cariera pot avea cu desenul? happy

| Coco_Mikutza_1988 a răspuns (pentru MikeyMinnieMouse):

Poti sa te faci pictor