| サクラ a întrebat:

Hey, tpu.Trec clasa a12a si nu stiu inca ce sa urmez dupa liceu.As vrea la psihologie, dar cum nu prea are viitor la noi in tara, nu stiu ce sa fac.Sunt o persoana mai creativa si mi-ar placea sa urmez ceva axat pe punctul asta de vedere.Deasemenea imi place istoria, mai ales perioada antica.As vrea sa stiu si cum e la facultatiile fara taxa.Astept cat mai multe raspunsuri.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Poti incerca la Jurnalism daca esti creativa.

| EleSimoo a răspuns:

La ce te referi prin "cum e la facultatile fara taxa"?

Eu am terminat a 12 a acum si vreau la psihologie. Imi depun dosarul la Iasi.