| サクラ a întrebat:

tpu.Trec a12a, la filologie si nu stiu ce sa urmez dupa.Nu vreau ceva in invatamant ci as dori in sanatate, deoarerece de cand ma stiu mi-a placut sa ajut oamenii, iar in ultimii ani a inceput sa ma pasioneze anatomia.Ce alte sugestii aveti pentru mine, avand in vedere ca ma pasioneaza istoria antica si sunt o persoana creativa.Astept cat mai multe raspunsuri.

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Si zic tot farmacie.Dar daca-ti place sa ajuti oameni poti sa faci si Psihologia.

| sweetmih a răspuns:

Continua cu filologia anul asta si da bacul la anatomie apoi mergi la facultatea de doctori pe domeniul tau. happy

| blaa01 a răspuns:

Daca iti place sa comunici si cu ceilalti poti la si la farmacie! se castiga destul de bine