| Kmovie_Fan_1995 a întrebat:

Hey, stiu ca pare ciudat, dar sunt clasa a12a si nu stiu ce sa fac dupa liceu.Ma gandeam sa fac o postliceala de farmacisti, dar parca nu ma atrage asa mult.As vrea sa aflu mai multe informatii despre ce se studiaza, daca se face practica, la ce se da sesiuni.Ce altceva ma sfatuiti sa urmez avand in vedere ca-mi place mult desenul si istoria antica?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In conditiile tale, liceul iti este suficient. Incearca sa desenezi cat mai mult subiecte din istoria antica!

| lizucalisuca a răspuns:

Poti da la facultatea de arte la sectia de istoria artelor!

| anadgorg a răspuns:

Vrei un venit in plus? Noi am gasit solutia pentru tine cu o noua afacere : http://www.maildirect.ro/inregistrare/848d6ef65ed41c597c5106866df340eb

| AnOniM77777 a răspuns:

Fa ce iti place nu ce esti obligat daca iti place sa deseni da la o facultate de desen sau ceva de genu
Bafta!