| kissuletzz a întrebat:

Hey,TPU.unde pot gasi si eu imagini in genul pe care le posteaza majoritatea paginilor de pe facebook,mai exact caut imagini cu tinute si cu statusuri, urgent va rog, funda

Răspuns Câştigător
| Anabellasos a răspuns:

Sigur!
Dai click pe imaginea dorita, apoi click stanga si "salveaza imaginea ca".
Sunt pasii pe care ii faci in mod normal cad salvezi o imagine de pe internet.

Dar, cred ca te-ar putea mai degraba interesa sa iti creezi cont pe site(te logezi cu facebookul) si iti salvezi in acel cont propria galerie cu imaginile care iti plac dandu-le "heart".

Cum preferi happy

6 răspunsuri:
| Anabellasos a răspuns:

Weheartit este un foarte interesant- mergi exact pe ce te intereseaza
-http://weheartit.com/-

Take care!

| kissuletzz explică (pentru Anabellasos):

Si de pe acel site pot sa salvez imaginile la mine in pc?

| kissuletzz explică (pentru Anabellasos):

Mercii

| Anabellasos a răspuns (pentru kissuletzz):

Nu ai pentru ce!

| Anabellasos a răspuns (pentru kissuletzz):

Sigur!
Dai click pe imaginea dorita, apoi click stanga si "salveaza imaginea ca".
Sunt pasii pe care ii faci in mod normal cad salvezi o imagine de pe internet.

Dar, cred ca te-ar putea mai degraba interesa sa iti creezi cont pe site(te logezi cu facebookul) si iti salvezi in acel cont propria galerie cu imaginile care iti plac dandu-le "heart".

Cum preferi happy

| niponX a răspuns:

Google it!

| Linda18 a răspuns:

Weheartit.com
Sper ca te-am ajutat. happy