| George628zz a întrebat:

vreau sa va intreb. Voi ce ati prefera dintre pompier, polițist sau jandarm? Pentru ca vreau sa ma decid ce sa fiu in viitor..si as avea nevoie de parerea voastră, vreau sa stiu care e mai instruit.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La toti le place sa se joace cu focul cand iti recomanda meseria de stingator incendiu, e mult efort fizic dar jandarmul merge in echipa cu colegii lui, pe langa chestia ca are muschi si e mai solid, sar toate bunaciunile pe el in viata reala. Nu duci lipsa de femei deloc

| George628zz explică (pentru mgtow):

Mai bine pompier și pregătit si respectat si cu o femeie care te iubeste decât un jandarm! dar mersi pentru raspuns happy

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pompier. Salvezi vieți.

| George628zz explică (pentru sadrian46):

Aveti dreptate, mereu ei intervin înaintea polițiștilor si aia nu fac nimic, in plus pompierii se plătesc mai bine

| cristian200313 a răspuns:

Pompierii, deoarece castigi mai multi banii. Salvezi oamenii.
Politisti, nu stiu ce sa mai zic de ei ca stau sa manance gogosi + cafea.
Jandarm, nu stiu.

| George628zz explică (pentru cristian200313):

Plus ca atunci cand esti pompier e acțiunea aia si e adrenalina tare rau

| cristian200313 a răspuns (pentru George628zz):

Stiu, asa e.
Dar daca nu vrei pompier, atunci iti recomand jandarm, deoarece poti sa prinzi oamenii.