| Cristi112 a întrebat:

Cam care ar fi leafa pe o luna a unui jandarm unui politist si unui pompier?

Răspuns Câştigător
| ShiviShivany a răspuns:

Pompier e unchiul meu, dar sincer nu stiu exact cat castiga.Intr-un timp lua in jur de 2000 de lei chiar si cu cateva mil mai mult, dar pentru ca e buger ii taie din salar cand au ei chef.Fac cursuri de scafandri. participa la diferite competitii... 1 zi lucreza si vreo 3 nu. iar chiria este decontata de la ei... daca vrei sa-ti cauti un apartament belea si sa stai singur. unui jandarm sau politist. sincer nu stiu

5 răspunsuri:
| 1Mihai1 a răspuns:

În jur de 1300 de lei la începutul meseriei.

| Raduccu a răspuns:

La toti ii 5 lei + o guma mestecata

| anonim_4396 a răspuns (pentru Raduccu):

laughing+un pumn în gura sau un glonț în cap

| Cristi112 explică (pentru anonim_4396):

Ma xenic tu habar nu ai cat efort se depune pentru a face parte din MAI, ca odata si odata poate o sa iti iei tu un glont in cap si ei sa te salveze inainte de astawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cristi112):

Ma lasi cu politia romana, cred ca știu mai multe ca tine despre jigodiile astea...