| Katty009 a întrebat:

HI! Stiti internate din mures? Daca stiti va rog... spuneti-mi si mie cateva...

Răspuns Câştigător
| marcelinio a răspuns:

Buna.Pai majoritatea liceelor au internatele lor.Depinde acum la ce liceu ai intrat.Cel mai misto internat mi se pare cel al liceului Avram iancu deoarece este chiar in centrul orasului, in plus are si un parc mare.Mai este internatul de la economic dar acela este mai departe de centru. Daca te intereseaza mai multe da add marcelinio77.

1 răspuns:
| stefan97nic a răspuns:

La ce liceu ai intrat in Mures?