| Vallenti17 a întrebat:

Sunt din Tg mures, vreau sa imi spuneti si mie cateva magazine de imbracaminte fashion, dar ieftine! Daca stiti va rog sa-mi spuneti,(Numele magazinului si locul unde este )!

Multumesc, dau funda!

Răspuns Câştigător
| cinnamon_1275 a răspuns:

Daca e ieftin si nou nu inseamna ca e neaparat si bun. fashion inseamna sa fii originala, cumperi ceva frumos si cu bani putini.
iti recomand london, preturi ceva mai piperate dar.winking
cauta promotiile din promenada mall si mures mall.
inca un pont: in parcul diamant este un magazin second numai cu haine de firma si incaltaminte, nu-ti vine a crede cate "fashioniste" viziteaza magazine de genul, asta asa sa nu crezi ca e o rusinewinking
Succes happy

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Promenada[auchan]sau mures mall

| liviadoop a răspuns:

Vezi aici http://dshop.cabanova.com/haine-femei.html
Sunt foarte buni o sa fi multumita

Sper sa te ajute