| Dεηίsα a întrebat:

Hii TPUlove struck.Contabilii sunt bine platiti? Munca lor este usoara sau grea?

Răspuns Câştigător
| LordCronos a răspuns:

Ca contabil poti castiga peste 2.000 lei / luna (in Romania). Este o munca de birou care necesita rabdare, atentie si devotament. Nu este o munca foarte grea daca stii cum sa ti-o organizezi.

Poti face munca chiar si de acasa. Cauti sau te lasi cautata de comercianti, fabricanti etc. si primesti pentru contabilizarea unor acte/dosare 250+ lei.

Daca doresti sa afli mai multe: http://ro.wikipedia.org/wiki/Contabilitate

Bye!