| NicusorYo a întrebat:

Imi da cineva un link de pe youtube cum va fi sfarsitul lumii? Apropo cand va fi sfarsitul lumii, funda

Răspuns Câştigător
| Ineffable a răspuns:

Daca ar exista un dumnezeu nu ar sta pe TPU sa-ti raspunda :)) oricum uite aici un video care mie imi place mult :) si melodia (pink floyd - the great gig in the sky) e superba http://www.youtube.com/watch?v=ofu9Rh5U-vk :X

7 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Cumva youtube este un portal spre viitor? laughing

| Adredemesconf a răspuns:

Salut!
Sfarsitul lumi vine cand vrea Dumnezeu. Oricand. Poate fi acum, maine, inainte sa-mi citesti mesajul, peste un an-2, sau peste mii-sute de mii de ani.Nu vom sti niciodata.Sa nu crezi porcariile cu 2012, sunt niste porcarii.
O zi frumoasa!

| 13 a răspuns:

Cand soarele va inghitii pamantul, sau cand rusii se vor hotara sa lanseze bombele nucleare happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostii. sfarsitul lumii o sa vin a in curand asta e sigur da nu in 2012 sau alte prostii. nimeni nu stie cand poftim poate te interesaza http://www.youtube.com/watch?v=SC72jgmai1U

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar fi mai bine sa nu mai crezi tot ceea ce auzi si ce vezi, sigur va fi sfarsitul lumii in 2012, daca u crezi sigur va veni in 2012

| Hirako a răspuns:

In primul rand du-te la un psihiatru, in al doilea rand : cum crezi tu ca cineva poate sti cand si cum va fi sfarsitul lumii?!

| AlabalaAnonim a răspuns:

Sfarsitul lumii vine cand lumea decide ca internetul este periculos si-l taie de TOT!