| GigiDurul a întrebat:

Imi doresc un job prin intermediul caruia sa lucrez cu animalele, dar in acelasi timp vreau si un salariu foarte mare.
Stiti cumva un job care sa indeplineasca aceste cerinte, dar si ce facultate sa urmez?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Medic veterinar, facultatea de medicina veterinara
Si cat timp esti eleva/studenta poti sa te angajezi la un petshop ceva sau voluntariat la vreun adapost de animale

| Thisismetoday1 a răspuns:

Ai putea sa te faci medic veterinar. Salariu începe de la 2.500 lei si poate sa ajunga la 6.000 lei urmezi facultatea de medicina veterinara in cazul asta. Acum depinde de ce vrei tu mai exact sa faci. Sper ca te-am ajutat! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Thisismetoday1):

La aia 2500 mai adaugi și "atențiile" primite, și mergi pana in 30 mil de început rolling on the floor