| IoNyShimotukushichi a întrebat:

Imi piteti da videocliuri cu cursuri de inot pe gratis? Cum se face pluta?

Răspuns Câştigător
| Opt1k a răspuns:

Iti pot spune doar cum se face pluta! in primul rand trebuie sa fi foarte relexata.sa nu te panichezi si sa dai rar din maini! tii piciorele intinse, capul bagat cu urechile in apa...si vei pluti! aaa si in legatura cu inotul uitate aici(citesti si te uiti!)
http://consultantasportivaonline.ablog.ro/categorie/10715/

7 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Doamne, nu înveti să înoti de pe internet. Înveti doar încercând. Ca să faci pluta stai pe spate şi te relaxezi happy

| Black_Cherry a răspuns:

Te sfatuiesc sa te duci la cursuri de inot mai bine...

| Yaso a răspuns:

Invatatul inotului nu se face privind, ci practicand. Fa niste cursuri de inot. Pluta in general e uso de facut. Nu trebuie sa-ti fie frica. Mai intai poti incerca la apa de 1 metru echipat cu ochelari de inot. Iti umpli pieptul cu aer si incerci sa ajungi cu picioarele la nivelul apei, apoi respiri energic!

| jonny_7794 a răspuns:

Lasa-ti mai fata sa "navigheze" pa' net, o fi retarda saraca, nuraised eyebrows

| IoanaSanziana a răspuns:

Doamne nu sti cum se face pluta.Cati ani ai? Eu stiu foarte bine sa inot.