| Gheorghe888 a întrebat:

Salut.Am 15 ani fara o săptămână și as vrea sa ma apuc de înot. Eu am mai luat lecții când eram mic (6 ani -o luna-20 sedinte si 7 ani-o luna -20sedinte)dar am uitat cum se inoata.Nu am mai înot de atunci deoarece nu aveam nicio siguranta sa înot intr-o piscina/strand deoarece eu am înot în primul an în bazinul mic iar în al doilea an în cel mare dar cu pluta și nu am avut niciodată curajul sa înot fara pluta plus ca antrenorul de atunci nu prea insista sa înot fara pluta.Este vreo rusine dacă ma readuc sa iau cursuri de inot?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te poti duce fara grija...dar n-am mai auzit sa uiti sa inoti, inotul e ca mersul pe bicicleta, odata invatat nu-l mai uiti