| Alexandarina112233 a întrebat:

Imi place biologia matematica chimia plastica
mai am citiva ani pina sa es din scoala si inca nu stiu ce o sa devin poate imi dati un sfat

Răspuns Câştigător
| RochEq a răspuns:

Din cate vad ai o personalitate multipla s i vesela te-ai putea face invatatoare la un centru de ajutorare daca ai calm si perspectiva asa cel mai bine un cadru didactic la o scaola buna daca ai inclinatie la o materii la care stii totul insa in viata ai de invatat si tot o sa inveti din greseli

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Plastica ==ce numești plastica?

matematica & chimia == o facultate de chimie
biologia & chimia = o facultate de farmacie sau medicina
matematica & chimia & ( plastica==pictura )
chimia silicaților de la chimie industrială ( sau chimia culorilor ca ramură a chimiei anorganice eventual și chimie pedagogică )
matematica & plastica ( plastica==pictura ) == o facultate legată de calculatoare
plastica ( plastica==pictura )==facultatea de arte plastice și decorative și mori de foame!

| DiamantulAuriu a răspuns:

Poate vreo doctorita sau asistenta medicala