| JwcFree a întrebat:

Imi place foarte mult Beatbox-ul, si as vrea sa devin un Beatboxer. Care dintre voi stiti cat castiga un beatboxer si daca este o meserie care te va ajuta in viata, Multumesc!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Crezi ca un artist are un salariu fix? Castigi in functie de cat de bun esti, cat de bine stii sa iti prezinti ceea ce faci si cat de mult atragi publicul. Si nu cred ca este o meserie, cel mult un hobby.

| JwcFree explică (pentru suntserios):

Si nu stii macar asa cat castiga aproximativ? Vreau sa stiu daca sa urmez aceasta "meserie'' sau nu.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi considerata mai mult un job, axeaza-te si pe beatbox dar in viata nu castigi prea mult din asta