| anonim_4396 a întrebat:

In afara de preot si profesor de religie, cu ce pot sa mai profesez cu facultatea de teologie?

7 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Dupa ce ai pus o mie de intrebari despre salariile judecatorilor si procurorilor si inca o mie de intrebari despre sex si pornografie, acum ti-ai dat seama ca vrei sa faci teologia?

| Zuzu1991 a răspuns:

IT

| anonim_4396 explică (pentru Zuzu1991):

Deci nimic.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru anonim_4396):

Raspunsul *corect* este:
poti sa profesezi orice, doar ca o sa ai diploma de studii superioare, atat timp cat iei interviul, nimeni nu se uita SI NU E NECESAR sa ai diploma in domeniul respectiv foarte exact

dar, da, eu inteleg intrebarea cum trebuie, dar tu (mai ales ca esti cu teologia) ai pus-o incorect, intrebarea reala suna asa:
in ce job mi-ar *folosi* o diploma in teologie?
care e alta mancare de peste tongue

| NotNamed a răspuns:

Escroc religios

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sef de raion la supermarket
In it nu intri cu doamne ajuta ca e domeniu de oameni destepti
La constructii intri si cu 2 clase nu la it

| Mopmop a răspuns:

Intrebarea corecta ar suna asa: cunosti pe cineva si ai spaga ca sa iti cumperi o parohie? Tine minte asta tinere!