| EmilTraian95 a întrebat:

In afara de preot si profesor mai poti profesa ceva cu licenta in facultatea de teologie pastorala?

3 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Se mai poate practica prostia omeneasca! Romania cheltuie bani pentru tot ceea ce inseamna BOR, care pentru mine sunt bani cheltuiti ilegal.Cei care vor sa-si intretina un cult, sa plateasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din nefericire pentru tine absolut nimic, iar in tariile dezvoltate, unde mentalitatea primitiva a
disparut, linceta ti-e inutila.

| HowdidIgethere a răspuns:

Nu prea se vede un viitor pentru profesorul de teologie. Poti sa te orientezi catre ceva apropiat, istorie. Sau medicina, e nevoie de medici adevarati, care sa simta ceva pentru omul in suferinta, nu doar de astia care pleaca prin America dupa parale.