| DrunkenIrish a întrebat:

În ce constă mutarea de la medicina generala(Carol D.) la medicina militara? Este greu de facut? Se poate aproba oricand? Cat de devreme sau tarziu se poate face?(anul 1-6).

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In timpul facultatii si a masteratului este cam greu sa faci transferul. Numai daca este o specializare deficitara in MApN.

| Demidol a răspuns:

Nu se face transfer de la medicina generala la medicina militara.
Singura varianta este sa dai din nou examen de admitere la medicina militara.