| adrei a întrebat:

In ce costa meseria electromecanic

3 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Din cate stiu eu, se ocupa cu instalatiile electrice de pe utilaje, sau tot ce tine de mecanica si are in componenta sa sistem electric.

| OldSoul a răspuns:

In cam tot ceea ce tine de electronica, adic sa fii capabil sa repari un obiect stricat, sa stii sa faci un circuit, si altele asemanatoare.

| JaneTheKiller a răspuns:

In cam tot ceea ce tine de electronica, adic sa fii capabil sa repari un obiect stricat, sa stii sa faci un circuit, si altele asemanatoare.