Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU!

Cam in cat timp se invata meseria de tehnician electromecanic auto?

Si inca ceva, electromecanicul face doar chestii legate de componente electrice sau si mecanice cum ar fi placute de frana etc?

Mulțumesc pentru raspunsuri

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai întrebat cam cât. Acum întrebi mai exact cât. Depinde de cât te implici de ce experiență îți apare pe parcursul activității. Să zicem 3 ani. Acum o să întrebi și câte luni.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să fii bun, în câțiva ani.

| vlllaaddd a răspuns (pentru sadrian46):

Mai exact cat?

| sadrian46 a răspuns (pentru vlllaaddd):

Ai întrebat cam cât. Acum întrebi mai exact cât. Depinde de cât te implici de ce experiență îți apare pe parcursul activității. Să zicem 3 ani. Acum o să întrebi și câte luni.