| pufyy a întrebat:

In ce domeniu se castiga cel mai bine in ziua de azi? cine castiga cel mai bine in ziua de azi (un medic, avocat, etc)? dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| neekole a răspuns:

Stomatologii castiga destul de mult, mai ales ca toti au cabinete private. Gandeste-te ca o simpla consultatie este cam 70 lei si intr-o jumatate de ora te-a terminat. Oamenii isi fac destul de des aceste consultatii, si de aceea stomatologii au de castigat. Stomatologii sunt si foarte bine platiti in strainatate. Funda?

6 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Parlamentarii

| 이벨 a răspuns:

Eu am observat ca dentistii castiga foarte mult... poate prea mult. Probabil pentru ca au o slujba grea si dezgustatoare happy

| white02 a răspuns:

Slujbele cu risc ridicat... avocat, medic, pilot, astronaut... etc.

| SIsUTuDoR a răspuns:

Culema nimenilaughing)''probabil un medic si procurori'''din munca cinstita nu faci nimica saddoar daca furi dar nici asa nu esti foarte castigat!

| Mdll966 a răspuns:

Judecator,avocat,procuror,dentist,medic chirurg etc. Exista foarte multe meserii banoase. Fundita?

| mihaelamia a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine castigi ca avocat.big grin.