| GigiDurul a întrebat:

În domeniul marketing-ului salariile sunt mari?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Marketing-ul este stiinta vanzarii.
Ca urmare, salariilre sunt pe masura beneficiilor aduse companiei angajatoare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De la minumul pe economie in sus. Ca marketing face si nenea gica de la magazinul de la colt dar si directorii de marketing de la Apple

| SatanaM a răspuns:

Din câte am auzit, poate ajunge la 3.500 de lei (junior)

| AndreeaMC0718 a răspuns:

Nu. Salariile sunt până în 1.500 de lei.

| suntserios a răspuns (pentru AndreeaMC0718):

Sunt sigur ca aia de fac marketing la Dacia, Cola, Amazon, Protv, Dedeman castiga maxim 1500lei.

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru suntserios):

Păi de unde sa aiba ăștia de la Cola, săracii, salarii mai mari? Cand de abia au încasat de 2 ori PIB-ul României din vânzări... a? Cred ca le-a mai si tăiat putin pentru a evita insolventa. laughing