| NicusorYo a întrebat:

Incep clasa a-8a in prima zi cu cine sa merg la scoala?
Apropo sau modificat vacantele, cum?winking
funditawinking

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Pai, poti merge cu mama/tata. Vacantele : 23 dec-16 ian vacanta de iarna, de vacanta de paste stiu doar ca va avea doua saptamana., si cea de vara o sa vina mai tarziu.Intersemestriala a fost eliminata. Succes!

4 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Mersi de fundita kiss

| RoxyAngel a răspuns:

Mai bine te duci singur.

Semestrul I incepe luni, 12 septembrie 2011 si dureaza pana pe 23 decembrie 2011. Asta inseamna ca toate lucrarile si tezele semestriale trebuie sustinute de elevi pana la aceasta data. Pana acum semestrul I se incheia la sfarsitul lunii ianuarie.

Tezele din semestrul I se dau mai devreme, materia trebuie predata mai repede

Vacanta de Craciun incepe din 24 decembrie si dureaza pana pe 13 ianuarie 2012

Semestrul al II-lea incepe din data de 16 ianuarie 2012 si pana pe 6 aprilie vor fi cursuri.

Vacanta de Paste incepe din 7 aprilie si tine pena pe 22 aprilie

| R11 a răspuns:

Pai in prima zi eu am mers cu 3 colege de clasa dar am ajuns la sfarsit laughing)) nu-i nicio tragedie oricum laughing si dacan u mergi tot aia e dar iti zic sa mergi ca iti da orarul si iti mai zice ceva pe acolo...asa vacanta sa modificat asa thinking de obicei aveam 2 sau 3 saptamana de vacanta de iarna si acum vom avea cu una mai mult pentru ca se scoate aia intersemestriala care oricum era o prostie ...nu ma ajuta cu nimic laughing si vacanta de vara o sa inceapa .hmm.cred ca pe la sfarsitul lunii iunie 20-25 cam asa deci o sa aven 2 luni de vacanta de vara si cateva saptamana thinking si cateva zilehee hee si ma rog tu daca dai examenele o sa fii ocupata cam toata vara :9 da eu te avertizez de acumlaughing si aa baftaa la scoala :*:*

| ZooZoooZoleee a răspuns:

Ai putea sa mergi cu un parinte, s-au singur. Vacantele, da s-au modificat. Scoala incepe pe 12, urmeaza vacanta de iarna Sambata 24 decembrie- duminica 15 ianuarie. Nu mai avem vacanta intre semestre sad iar cea de primavara incepe sambata 7 aprilie- duminica 22 aprilie. anul scolar 2011-2012 se termina pe 23 iuniewinking avem o saptamana de pe 2 pana pe 6 aprilie dedicata activitatilorwinking