| BBAlyss a întrebat:

Buna TPU
Acum cateva minute a aratat la stiri schimabrile care au fost facute in programa scolara si cum vor fi vacantele iar apoi au spus ca inca din prima zi, adica de maine vom fi evaluati, vom da un test.
Este posibil asa ceva? Sa dam vreun test inca din prima zi?
P. S. Incep clasa a-9-a

Ce credeti?

9 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Nu cred ca e adevarat. Adica... un test din prima zi?! Niciodata nu a fost asa. Vom fi evaluati poate de medic, dar... cei care s-au mutat la alta scoala crezi ca vor da test (este si cazul meu)? Te inseli! Asta nu se va intampla! happy

| Cezar a răspuns:

În nici un caz, nu este posibil aşa ceva.
Nu te mai îngrijora, chiar dacă vei da un test, va fi fără note, deoarece nu se fac cataloagele laughing din prima zi!
Numai bine la şcoală.

| AoiTori a răspuns:

In cursul lunii septembrie vom da teste. Nu are cum asa ceva! Un copil care nu a mai pus mana pe o carte de 3 luni de zile, nu are cum sa ia examenul! Sunt si astia prosti sa anunte tocmai cu o zi inainte de inceperea anului scolar.

| bkb300 a răspuns:

Nicio sansa ce naiba ne ia cu greul din prima zi eu sincer sa fiu ma duc sa i-au cartile sa aflu orarul si ma intorc presupun ca asa fae toata lumea.

| Dragoselu12345 a răspuns:

Adica numai sti nimica si ne da test din prima gandeste-te mai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| bujorica a răspuns:

@Dragoselu12345
sa stii ca daca near da de aia near da ca sa vada daca mai stim ceva! ca sa vada daca am muncit ceva in vacanta! nu e logic? gandeste-te tu mai binee!

| Faviu a răspuns:

Ce dracu au patit astea, sa ne testeze din prima zi? prostie mai mare nu puteu gasi. Si eu intru in a noua si ii o mare prostie.