| steaua12 a întrebat:

Joc la pariuri sportive si va intreb daca e mai bine sa pun pe fotbal sau pe baschet? adica de cele mai multe ori pun la pariuri pe fotbal dar nu prea castig si m-am hotarat sa pun pe baschet cum e mai convenabil?

3 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Salut. Eu am jucat la superbet mult timp pe baschet-NBA. Jucam 11-12 meciuri dintr-o seara. la toate puneam egal si un sistem 3 din 11/12.
A durat ceva pana am castigat pentru ca in Nba se fac greu cate 3 egaluri, dar am prins luna trecuta 4/12 si am luat 7 milioane. Bafta!

| navigator10 a răspuns:

Iti recomand site-ul http://strategiipariuri.com/ pentru ponturi si strategii pariuri.