| Generalgrevious a întrebat:

Buna. Vreau sfaturi cum sa castig la pariuri sportive.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Trebuie să cunoști foarte bine echipele și jocul lor.

| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Nu ai cum. Singurul mod prin care poți să bați casa, indiferent că este vorba despre pariuri sportive, jocuri cu cărți, ruletă sau păcănele, este să nu mai joci. Dacă continui să joci, pe termen lung, ești sigur în pierdere, pentru că așa sunt creeate. Și nu este doar o părere personală. Asta este realitatea, doar că oamenii nu înțeleg, având în minte mirajul îmbogățirii rapide.

| 423423rw a răspuns:

Nu mai juca.

| Endy22 a răspuns (pentru 423423rw):

Bun raspuns. Nu mai juca si salveaza banii si la un moment dat sa vezi ce castig frumos o sa ai!