| Raresh14444444 a întrebat:

La academia de politie știu ca la examen era și examenul la istorie, dar am auzit ca cică s-a scos, este adevărat sau se va scoate în anii viitori?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Nu s-a scos si nu se va scoate. Istoria e foarte importanta in meseria asta.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuiesc ca nu dai examenul anul viitor, deci de ce te interesezi de pe acum? laughing)
vrei sa te pui cu burta pe carte de pe acum?
Lucrurile se pot schimba de pe o zi pe alta asa ca ti-as recomanda sa te interesezi cu maxim un an inainte. happy

| cezar003 a răspuns:

Fara istorie ce fel de politist vrei sa fii?
Sa-l aperi pe excrocul ala de Dragnea
Du-te mai bine la o sala de fitnes&culturism

| cezar003 a răspuns:

Sau poti sa mergi in Rusia acolo nu se cere decat sa rezisti la vodca si sa ai alura atletica

| cezar003 a răspuns:

Nu ai stofa, nu te incurca

| cezar003 a răspuns:

Nici matematica, nici istorie, Probabil o sa-mi **** si un cap in gura cand ajungi politist

| cezar003 a răspuns (pentru cezar003):

Dupa cum a spus si albinutza, cred ca m-a polenizat I'm cutting out from here
Good luck

| AlyRafaello a răspuns:

Eu nu am auzit asta, dar oricum nu se stie, poate da sau poate nu, la politie e importanta gramatica lb romane, isotoria si sportul din cate stiu eu.