| KaanNoah a întrebat:

La Telecomunicatii se face programare? Poti deveni programator/ itist daca termini telecomunicatii? ( facultatea_)

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Programator poti deveni si fara facultate... tine doar de tine cum si unde inveti.

| Archangells a răspuns:

Poti deveni tester sau chiar programator daca iti doresti cu adevarat acest drum. cand esti pasionat de ceva, o sa reusesti ce iti propui. exista cursuri gratuite online, companiile treinuiesc tineri care isi doresc o cariera in IT, poti face un internship, practica peste vara sau in timpul anului. dar cel mai important lucru este sa rezonezi cu domeniul, sa iti doresti sa faci asta.