| terry3 a întrebat:

La un liceu foarte prost exista olimpiade(de mate,de romana, de fizica...)?

6 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Da in toate liceele ar trebui sa se organizeze olimpiadele! dar de regula nu se face asta in liceele slabe ci doar sunt trimisi cei care cred profii ca pot face ceva mai departe...

| Anca95 a răspuns:

Da! pot participa elevi de la toate liceele.Ar fi discriminare in caz contrar.O seara placuta!

| Chαяtreux a răspuns:

Da, exista.

| FastAndFurious a răspuns:

La orice liceu sunt. Se califica mai rar mai departe, la judetetene, dar de organizat, sunt.

| MerVeilleuX a răspuns:

Da, dar vine după aceea faza judeţeană. Deci dacă trece de şcoală ajunge la judeţ.

| Sok a răspuns:

Da
sunt