| simuovidiu a întrebat:

Loc de munca sofer/curier Germania

Sunt roman din Sibiu, va rog un sfat cum se poate intra in contact cu astfel de firme din Germania (preferabil Augsburg) pentru angajare ca sofer livrari.

Va multumesc, astept un raspuns pe email simuovidiu@yahoo.com
Ofer comision din primul salariu.

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Iti poti cauta singur jobul dorit ( cele marcate cu casuta albastra) --- daca vorbesti germana(este o conditie!), poti contacta direct serviciul sau angajatorul ofertant (din Germania) :https://ec.europa.eu/......s/main.jsp