| sorinaurel a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna daca cumperi un multifunctional laser monocrom are tuner nou si daca poti scana color? Va multumesc. Astept raspuns pe email aurelsiacob@yahoo.com.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste tonner, nu tuner. Cartusul tonner trebuia sa fie sigilat, nou, DAR din fabrica nu vine incarcat la maxim. Abia dupa prima incarcare va scoate maximul de pagini de care este capabil. TREBUIE sa poata scana si color. Din setarile programului de scanare selectezi color page