| LAURENTIU_7292 a întrebat:

Lume vreau si eu niste ideei de parole pentru niste conturi imi puteti spune si mie va rog eu plz [-o<

Răspuns Câştigător
| NiallsFutureWife a răspuns:

Parole greu de ghicit sunt datele de nastere si initialele numelui tau

Pui asa:

(Ziua)ex:23,(Initialele)ex:L.M,(Anul)ex:98

Eu asa procedez:p

fundita?

7 răspunsuri:
| JT a răspuns:

Cum a spus si Myky98, parolele cele mai sigure sunt cele cu date de nastere si initiale. Dar in ziua de azi, nu ma mai mira cand vad pe cineva ca isi pierde contul, pentru ca s-a ajuns ca orice "smecher" sa trimita vreun key-logger, iar destinatarul sa-l porneasca, crezand ca e nu stiu ce valoros in el si, astfel, adio cont! Succes!

| Millanteria a răspuns:

1. nuveighiciniciodata
2. bestfriendforever
3. everybodydancenow
4. luna in care te-ai nascut tu
5. forever
P.S. Inventeaza...sunt multebatting eyelashes

| Doiniţa_3278 a răspuns:

Parole:
crosstheline
parola
LAUENTIU12345
minaarecincidegete
Enter
MyLife

happy

| gogus a răspuns:

Highgamemaster135798642
thesecret246897531

| AlEsWeEt a răspuns:

Pincopalinco
dificulty12
ibi238
FUNDA?

| Alina_8150 a răspuns:

Asdfghjkl
sau

| gabubu95 a răspuns:

Qwertyuiopasdfghjklzxcvbnmqwerasdf