| ionut65 a întrebat:

M-am plictisit. Cine imi zice cele mai multe lucruri pe care le pot face afara primeste FUNDAAA !

Răspuns Câştigător
| mamasiita a răspuns:

Iesi afarra cu prietenii, cu bicicleta rolele, trotineta etc. fotbal. in caz ca esti la bunici la tara poti sa intinzi o patura pe iarba sa citesti funda?

| ionut65 explică (pentru mamasiita):

Misto! Chiar as juca un fotbal acum. Iti dau funda.

4 răspunsuri:
| AbysWallker a răspuns:

Invata pentru scoala si dupa ce ai terminat iesi afara cu prietenii, la un suc ceva ceva ceva...

| ionut65 explică (pentru AbysWallker):

Poti sa-mi dai mai multe

| ionut65 explică (pentru AbysWallker):

Imi poti zice mai multe lucruri de facut? sa stii ca am 10 ani!