| anonim_4396 a întrebat:

Ma numesc Elena, am 27 ani si toata viata mi-am dorit sa cant.Am voce ttoti cunoscuti imi spun asta, dar nu stiu daca e prea tarzui acum, sa cant, nu am facut nici o scoala de muzica. Poate imi dati un raspuns. Multumesc.

6 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Inca nu este prea tarziu.Inscrie-te la o scola populara de arta din judetul tau sau la unele concursuri. Timpul trece, nu sta.Succes.Mira

Janina
| Janina a răspuns:

De unde esti? poti incerca la posturile de televiziune locala!

| DMV a răspuns:

De unde esti? Daca esti in Bucuresti pot sa iti recomand un profesor particular de canto.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Cel mai util pentru o carieră artistică îl are începutul, trebui să-l pornești cu o școală de muzică.
Niciodată nu este târziu să faci ceva în viață.
Mult succes.
Pa, pa.

| AndreeaDeea56 a răspuns:

Multi si-ar dori vocea ta daca spui ca e frumoasa.
nu mai astepta, du-te la o scoala de muzica.

| Bixelle a răspuns:

Poti incerca sa te duci la un studio ceva care se ocupa cu astfel de lucruri... poti incerca si nu iti trebuie neaparat o scoala de muzica... daca cu adevarat ai voce te vor aproba oricum... Succes!