| lawryka a întrebat:

Ma numesc laura am 12 ani si as vrea sa devin catareata. Unii imi spun ca am voce si unii nu.Nici eu nu stiu ce sa mai cred.Genul pe care as vrea sa il cant este dance. Daca ar pute cineva sa imi de niste idei sa vad daca am voce si sa stiu de unde sa ma lasnsez.si nu imi spuneti sa o intreb pe profa de muzica de oare ce nu avem.plizzzzz ajutor

7 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Da id-ul tau si discutam acolowinking

| hippiemuslim a răspuns:

Pentru "muzica" dance n-ai nevoie de voce. Keep dreaming.

| Daria a răspuns:

Pai in primul rand pot sa te interesezi daca se fac cursuri de karaoke in orasul tau, poti merge la cateva ore, iar specialistii isi dau o parere despre vocea ta,,

| rosto a răspuns:

Inregistreaza-te si pune-te pe youtube. sa vezi ce reactii apar.

| Dove a răspuns:

Mai intai cauta un expert(eventual care preda lecti de muzica)si daca ii place cum canti chiar o sa te cheme la el.

| Dove a răspuns:

Conservator se numeste din cate stiu eu.

| Ann95 a răspuns:

Pai inregistreza-te cantand si publica filmul pe youtube, intr-o saptaman s-ar putea sa aflii, apropo nu scrie in romana titlul melodiei si nici descrierea, pentru ca, daca scrii in engleza sunt sanse sa intre si oameni din alte tari. Sau ai putea sa faci un sondaj, pe un blog, sau sa intrebi pur si simplu mai multe persoane, pe care le cunosti. happy