| mikici a întrebat:

Ma poate ajuta cineva sa lucrez in strainatate? nu am nici o cunostiinta si am nevoie de bani

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Elly94sweet a răspuns:

Trebuie sa stii la perfectie limba care se vorbeste acolo(depinde unde vrei sa mergi :Spania, Italia, Grecia, franta)+unde o sa stai ce o sa mananci unde o sa te speli unde o sa te duci la doctor daca o sa ai nevoie+biletul de avion.mai bine te-ai gandi inainte cu 30 de ore inainte de a face ceva care s-ar putea sa regreti.vezi bine cate tepe se dau indiferent daca ai 18 ani sau 40 de ani.