| MariusDumitru53 a întrebat:

Ma pot muta inainte de finalul semestrului de la un liceu militar la un liceu civil? Dau funda

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ti-am spus ca te poti transfera la intrebarea din 25 septembrie si ti-am citat si prevederea din Regulamentul-cadru. De asemenea astazi ti-am indicat si unde poti gasi acest Regulament. Ce n-ai inteles?

| MariusDumitru53 explică (pentru Ioandelasal):

Scuze nu am vazut iarta.ma #lacrima. M.am uitat si iti multumesc din inima mi.ai schimbat directia in viata

| Violleta2022 a răspuns:

Numai la cererea scrisa a parintilor, cu un motiv foarte serios!

| Robert2580 a răspuns:

Nu stiu exact, dar e posibil. Cel mai sigur e sa te muti in vacanta intersemestriala, atunci te poti muta sigur. Bafta!