| ProstSiTrist a întrebat:

Mâine am de dat proba pentru arta actorului(pun aceasta întrebare pentru ca la început mi s-a zic ca nu pot merge la mai multe probe pentru diferite profile)
Eu trebuie sa învăț o poezie și o povestire sau doar una dintre ele? Pe site-ul școlii unde vreau sa merg nu se specifica.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Succes la examen!
Sper ca ai invatat pana acum, ca azi nu mai ai timp de invatat, daca ai deja examen!

| Violleta2022 a răspuns:

Te sfatuiesc sa mergi urgent la culcare, ca este deja foarte tarziu si maine la examen nu te vei putea concentra.