| anonim_4396 a întrebat:

Mi-ar placea sa fiu astrolog medical asa doar că și hobby că imi plac stelele și cerul adică astrologia și astronomia cat de cat, am ceva cărți în domeniu.
Cu ce se ocupa mai exact astrologia medicala și ce face in totalitate un astrolog medical? Nu vreau sa profesez pentru bani ci doar că hobby mai ales că îmi place și medicina și astrologia iar astrologia medicala cred că le îmbina pe amândouă.

2 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Este un simplu scam; astrologia medica este un confidence trick respis chiar si de astrologie, la randul ei o escrocherie si o pseudostiinta, asa ca, daca nu vrei sa faci bani din asta, nu mai ai efectiv cu ce sa te ocupi, iti dispare obiectul activitatii.

| SeniGo a răspuns:

12 ani confirmed